Dyżury pracowników IEiAK UW

semestr zimowy w roku ak. 2021/22

imię i nazwisko

pokój
telefon
e-mail

 dyżur

Karolina
Bielenin-Lenczowska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

k.bielenin@uw.edu.pl

pok. 319

Wtorek: 13.00-14.00

Piotr Cichocki

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

p.cichocki2@uw.edu.pl

pok. 11

czwartek: 13.00-13.30

 

Michał Głuszek

 

 

ADMINISTRACJA IEiAK - administrator USOS

pok. 106

tel. 22 5531616

m.gluszek@uw.edu.pl
etnologia@uw.edu.pl

poniedziałek-piątek: 10.00-13.00

 

Agata Hummel

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 222

a.hummel@uw.edu.pl

środa
15:30-16:30

Anna Horolets

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 222

a.horolets@uw.edu.pl

środa: 12.00-13.00

 

Renata Hryciuk

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

pok.: 319

r.hryciuk@uw.edu.pl

czwartek: 14.00-15.00

Justyna Jasionowska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - kierownik administracyjny IEiAK

pok. 106

tel. 22 5531617

j.jasionowska@uw.edu.pl

 

 

Iwona Kaliszewska

  • Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

i.kaliszewska@uw.edu.pl

pok. 220 i 221

sroda: 16.30-17.00

Agnieszka Kościańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

akoscianska@uw.edu.pl

pok. 320

Od 01.01.2021 urlop naukowy

 


Małgorzata Kowalska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - Sekretariat Instytutu

pok. 100
 

tel.: 22 5531611
fax.: 22 5531612

etnologia@uw.edu.pl
m.h.kowalska@uw.edu.pl

poniedziałek-piątek:

10.00-15.00

 

Joanna Koźmińska

 

BIBLIOTEKA IEiAK 
Kierownik Biblioteki

pok. 103

tel. 22 5531615

etnolibr.wh@uw.edu.pl

informacje na stronie biblioteki

Amanda Krzyworzeka

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

a.krzyworzeka@uw.edu.pl

pok. 221

czwartek: 13.15-14.00

Mateusz Laszczkowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

m.laszczkowsk5@uw.edu.pl

pok. 220

urlop naukowy

Wojciech Lipiński

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

w.lipinski@uw.edu.pl

pok. 322

piątek: 11.15-12.15

Magdalena Lubańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

magdalena.lubanska@uw.edu.pl

pok. 320

czwartek 10.45-11.30

 

Ewa Maciejewska-Mroczek

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

emaciejewska@uw.edu.pl

pok. 321

 

Anna Malewska-Szałygin

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ - kierownik zakładu

pok. 221

a.malewska-szalygin@uw.edu.pl

wtorek 11.15-12.15

Patzer Helena

  • Zastępca Dyrektora ds. Studenckich

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

h.patzer@uw.edu.pl

pok. 322

środa 16:30-17:30, po umówieniu się mailowym

 

Maria Małanicz-Przybylska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

maria.malanicz-przybylska@uw.edu.pl

pok. 221

czwartek: 8.30 do 9.30

Magdalena Radkowska-Walkowicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI - kierownik zakładu

pok. 321

m.radkowska-walkowicz@uw.edu.pl

czwartek: 8.45-9.45

 

Tomasz Rakowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

t.rakowski@uw.edu.pl

pok. 220 i 221

wtorek: 11.15-12.15

Sławomir Sikora

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

slawomir.sikora@uw.edu.pl

pok. 11

czwartek: 13.00-14.00

 

Rafał Śmiałecki

BIBLIOTEKA IEiAK
 

pok. 103

tel. 22 5531614

rafal.marcin.smialecki@gmail.com

informacje na stronie biblioteki

 


Joanna Talewicz-Kwiatkowska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

 j.talewiczkw@uw.edu.pl

pok. 319

czwartek: 14.00-15.00 (Kampus UW - budynku Szkoły Głównej sala nr 1.14)

Jerzy Wasilewski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 322

jswasilewski@uw.edu.pl

wtorek: 12.00-13.00

Katarzyna Waszczyńska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

k.waszczynska@uw.edu.pl

pok. 320

Wtorek: 13.45-14.45

Anna Wieczorkiewicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

anna.wieczorkiewicz@uw.edu.pl

pok. 221

 

 

Hubert Wierciński

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

hubertwier@gmail.com

pok. 321

czwartek: 12.00-13.00

 

Maciej Ząbek

  • Dyrektor IEiAK UW

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH - kierownik zakładu

m.zabek@uw.edu.pl

pok. 101

środa: 14.00-15.00

 

Magdalena Zowczak

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH - kierownik zakładu

h.m.zowczak@poczta.uw.edu

pok.: 320


 

 

 
Dziekanat Studiów Stacjonarnych

dziekanatstudenckiwnks@uw.edu.pl

+48 22 55 20 777

Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa

Budynek administracyjno-dydaktyczny (tzw. szklany, na tyłach Budynku Pomuzealnego), parter, sala 108

informacje na stronie dziekanatu
 
Samorząd Studentów IEiAK UW

pok. 107

ieiak.samorzad@gmail.com

informacje na stronie samorządu
Komisja Stypendialna IEiAK UW

pok. 107

ksieiak@gmail.com

informacje na stronie komisji