Dyżury pracowników IEiAK UW w semestrze zimowym w roku ak. 2017/18

imię i nazwisko

pokój
telefon
e-mail

termin dyżuru
Tadeusz Baraniuk

pok. 320

tel. 22 5531657

tbaraniuk@interia.pl

kontakt mailowy

 

Karolina
Bielenin-Lenczowska

pok. 320

tel. 22 5531657

k.bielenin@gmail.com

kontakt mailowy

Piotr Cichocki

pok. 11

tel. 22 5531655

piotrcichocki81@gmail.com

kontakt mailowy

Michał Głuszek

Administrator USOS

pok. 106

tel. 22 5531616

m.gluszek@uw.edu.pl

po uzgodnieniu drogą mailową
Agnieszka Halemba

pok. 320

tel. 22 5531657

a.halemba@uw.edu.pl

kontakt mailowy

Anna Horolets

pok. 322

tel. 22 5531659

a.horolets@uw.edu.pl

poniedziałek  12.00-13.00

Renata Hryciuk

pok. 319

tel. 22 5531657

renatah5@wp.pl

poniedeziałek: 13.30-14.30,

 

Justyna Jasionowska

Pełnomocnik dyrektora d/s organizacyjnych

pok. 106

tel. 22 5531616

j.jasionowska@uw.edu.pl

poniedziałek-piątek: 10.00-15.00

Iwona Kaliszewska

Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych

pok. 9

tel. 22 5531654

i.kaliszewska@uw.edu.pl

kontakt mailowy
Ewa Klekot

pok. 321

tel. 22 5531658

evakot@poczta.onet.pl

kontakt mailowy
Agnieszka Kościańska

pok. 321

tel. 22 5531658

akoscianska@uw.edu.pl

urlop naukowy

kontakt mailowy

Małgorzata Kowalska

Sekretariat IEiAK UW

pok. 100

tel./fax 22 5531611/12

etnologia@uw.edu.pl

zalesianka1@gmail.com

 

poniedziałek-piątek 10.00-15.00

Joanna Koźmińska

Kierownik Biblioteki i Archiwum

pok. 103

tel. 22 5531615

etnolibr.wh@uw.edu.pl

informacje na stronie biblioteki
Amanda Krzyworzeka

pok. 321

tel. 22 5531658

amanda.krzyworzeka@gmail.com

wtorek
09.00-09.40

Mateusz Laszczkowski

 kontakt mailowy
Wojciech Lipiński

pok. 320

tel. 22 5531657

w.lipinski@uw.edu.pl

urlop zdrowotny

kontakt mailowy

Magdalena Lubańska

pok. 321

tel. 22 5531658

magdalena.lubanska@gmail.com

kontakt mailowy

Ewa Maciejewska-Mroczek

pok. 321

tel. 22 5531658

ewamac@vp.pl

kontakt mailowy
Anna Malewska-Szałygin

pok. 321

tel. 22 5531658

a.malewska-szalygin@uw.edu.pl

wtorek
13.00-14.00

Lech Mróz

pok. 322

tel. 22 5531659

l.mroz@uw.edu.pl

kontakt mailowy
Andrzej Perzanowski

pok. 11

tel. 22 5531655

a.perzanowski@uw.edu.pl

środa: 14.00-15.00
Magdalena Radkowska-Walkowicz

pok. 321

tel. 22 5531658

m.radkowska-walkowicz@uw.edu.pl

od 14.10.2017 czwartek 09:00-09:45

Tomasz Rakowski

pok. 321

tel.: 22 5531658

tomaszrak@o2.pl

poniedziałek  15.00-16.00

 

Sławomir Sikora

pok. 11

tel. 22 5531655

swavecks@tlen.pl

kontakt mailowy
Łukasz Smyrski

pok. 11

tel. 22 5531655

l.smyrski@uw.edu.pl

kontakt mailowy
Zofia Sokolewicz

pok. 100

etnologia@uw.edu.pl

proszę dopisać: "dla prof. Z. Sokolewicz"

kontakt mailowy
Jerzy Wasilewski

pok. 322

tel. 22 5531659

jswasilewski@uw.edu.pl

od 19.10.2017  czwartek 12.00-13.00
Katarzyna Waszczyńska

pok. 320

tel. 22 5531657

k.waszczynska@uw.edu.pl

czwartek 13.45-14.45

po uzgodnieniu mailowym

Anna Wieczorkiewicz

pok. 322

tel. 22 5531659

anna.wieczorkiewicz@uw.edu.pl

po uzgodnieniu drogą mailową

Hubert Wierciński

Zastępca Dyrektora ds. Studenckich

pok. 322

tel. 22 5531659

hubertwier@gmail.com

środa
11.00-13.00

czwartek
13.00-14.00 

Magdalena Zatorska

pok. 319

tel. 22 5531656

magda.zatorska@gmail.com

kontakt mailowy

Maciej Ząbek

Dyrektor IEiAK UW

pok. 101

tel. 22 5531611

maciejzabek2@yahoo.com

środa: 13.00-14.00

 

Magdalena Zowczak

pok. 322

tel. 22 5531659

h.m.zowczak@poczta.uw.edu

środa 12.00-13.00.

Jacek Żukowski

pok. 10

tel. 22 5531653

j.zukowski@uw.edu.pl 

informacje na stronie archiwum
 
Dziekanat Studiów Stacjonarnych

Krakowskie Przedmieście 26/28

Nowy budynek Wydziału Historycznego

pok.111

tel. 22 5520777

wh.dziekanat.441@uw.edu.pl

informacje na stronie dziekanatu
 
Samorząd Studentów IEiAK UW

pok. 107

ieiak.samorzad@gmail.com

informacje na stronie samorządu
Komisja Stypendialna IEiAK UW

pok. 107

ksieiak@gmail.com

informacje na stronie komisji
Powiązane materiały