Dyżury pracowników IEiAK UW w semestrze letnim w roku ak. 2017/18

imię i nazwisko

pokój
telefon
e-mail

termin dyżuru
Tadeusz Baraniuk

tbaraniuk@interia.pl

kontakt mailowy

Karolina
Bielenin-Lenczowska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

pok. 319

tel. 22 5531656

k.bielenin@gmail.com

kontakt mailowy

Natalia Bloch

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

pok. 321

tel. 22 5531658

nbloch@amu.edu.pl

 

poniedziałek:

12.00-13.00

Magdalena Brzezińska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 322

tel. 22 5531659

magdalenabrzezin@gmail.com

kontakt mailowy

Agata Chełstowska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

pok. 320

tel. 22 5531657

chelstowska.agata@gmail.com

kontakt mailowy
Piotr Cichocki

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

pok. 11

tel. 22 5531655

piotrcichocki81@gmail.com

kontakt mailowy

Michał Głuszek

 

ADMINISTRACJA IEiAK - administrator USOS

pok. 106

tel. 22 5531616

m.gluszek@uw.edu.pl

po uzgodnieniu drogą mailową
Agnieszka Halemba

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

pok. 11

tel. 22 5531655

a.halemba@uw.edu.pl

kontakt mailowy

Anna Horolets

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 322

tel. 22 5531659

a.horolets@uw.edu.pl

w piątki godz. 11.30-12.30

Renata Hryciuk

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

pok. 319

tel. 22 5531656

renatah5@wp.pl

wymagany jest wcześniejszy kontakt mailowy:

poniedeziałek: 13.30-14.30,

 

Agata Ignaciuk

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

pok. 320

tel. 22 5531657

ignaciuk.agata@gmail.com

 

wtorek: 13.00-15.00

Justyna Jasionowska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - Pełnomocnik dyrektora d/s organizacyjnych

pok. 106

tel. 22 5531617

j.jasionowska@uw.edu.pl

poniedziałek-piątek: 10.00-15.00

Iwona Kaliszewska

  • Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

pok. 9

tel. 22 5531654

i.kaliszewska@uw.edu.pl

kontakt mailowy
Ewa Klekot

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

pok. 320

tel. 22 5531657

evakot@poczta.onet.pl

kontakt mailowy
Agnieszka Kościańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

pok. 320

tel. 22 5531657

akoscianska@uw.edu.pl

urlop naukowy

kontakt mailowy

Małgorzata Kowalska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - Sekretariat Instytutu

pok. 100

tel.: 22 5531611
fax.: 22 5531612

etnologia@uw.edu.pl
zalesianka1@gmail.com

 

poniedziałek-piątek 10.00-15.00

Joanna Koźmińska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - Kierownik Biblioteki i Archiwum

pok. 103

tel. 22 5531615

etnolibr.wh@uw.edu.pl

informacje na stronie biblioteki
Amanda Krzyworzeka

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

pok. 321

tel. 22 5531658

amanda.krzyworzeka@gmail.com

 

Mateusz Laszczkowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

pok. 321

tel. 22 5531658

m.laszczkowsk5@uw.edu.pl

kontakt mailowy
Wojciech Lipiński

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 322

tel. 22 5531659

w.lipinski@uw.edu.pl

urlop zdrowotny

kontakt mailowy

Magdalena Lubańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

pok. 320

tel. 22 5531657

magdalena.lubanska@gmail.com

kontakt mailowy

Ewa Maciejewska-Mroczek

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

pok. 319

tel. 22 5531656

ewamac@vp.pl

kontakt mailowy

Anna Malewska-Szałygin

  • Przewodnicząca Rady IEiAK UW

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ - kierownik zakładu

pok. 321

tel. 22 5531658

a.malewska-szalygin@uw.edu.pl

 

Lech Mróz 

l.mroz@uw.edu.pl

kontakt mailowy

Helena Patzer

 

  • Rok ak.: 2017/2018
    koordynatorka ERASMUS + koordynatorka CEEPUS

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

Pok. 319

tel. 22 5531656

helenapatzer@wp.pl

piątek: 13.00-13.30

 

Andrzej Perzanowski

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

pok. 11

tel. 22 5531655

a.perzanowski@uw.edu.pl

poniedziałek: 13.14.00
Magdalena Radkowska-Walkowicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI - kierownik zakładu

pok. 319

tel. 22 5531656

m.radkowska-walkowicz@uw.edu.pl

urlop naukowy

Tomasz Rakowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

pok. 321

tel.: 22 5531658

tomaszrak@o2.pl

 

 

Sławomir Sikora

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

pok. 11

tel. 22 5531655

swavecks@tlen.pl

kontakt mailowy
Łukasz Smyrski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 11

tel. 22 5531655

l.smyrski@uw.edu.pl

kontakt mailowy
Zofia Sokolewicz

pok. 100

etnologia@uw.edu.pl

proszę dopisać: "dla prof. Z. Sokolewicz"

kontakt mailowy
Rafał Śmiałecki

ADMINISTRACJA IEiAK - biblioteka

pok. 103

tel. 22 5531614

rafal.marcin.smialecki@gmail.com

informacje na stronie biblioteki
Jerzy Wasilewski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 322

tel. 22 5531659

jswasilewski@uw.edu.pl


Katarzyna Waszczyńska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 322

tel. 22 5531659

k.waszczynska@uw.edu.pl


Anna Wieczorkiewicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

pok. 321

tel. 22 5531658

anna.wieczorkiewicz@uw.edu.pl

po uzgodnieniu drogą mailową

Hubert Wierciński

  • Zastępca Dyrektora ds. Studenckich
  • Koordynator programu MOST

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

pok. 319

tel. 22 5531656

hubertwier@gmail.com

 

środa: 12.00-13.00

 

 

 

Maciej Ząbek

  • Dyrektor IEiAK UW

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH - kierownik zakładu

pok. 101

tel. 22 5531611

maciejzabek2@yahoo.com

środa: 13.00-14.00

 

Magdalena Zowczak

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH - kierownik zakładu

pok. 320

tel. 22 5531657

h.m.zowczak@poczta.uw.edu

środa 12.00-13.00.

Jacek Żukowski

 

ADMINISTRACJA IEiAK - archiwum

pok. 10

tel. 22 5531653

j.zukowski@uw.edu.pl 

informacje na stronie archiwum
 
Dziekanat Studiów Stacjonarnych

Krakowskie Przedmieście 26/28

Nowy budynek Wydziału Historycznego

pok.111

tel. 22 5520777

wh.dziekanat.441@uw.edu.pl

informacje na stronie dziekanatu
 
Samorząd Studentów IEiAK UW

pok. 107

ieiak.samorzad@gmail.com

informacje na stronie samorządu
Komisja Stypendialna IEiAK UW

pok. 107

ksieiak@gmail.com

informacje na stronie komisji
Powiązane materiały