Dyżury pracowników IEiAK UWsemestr zimowy w roku ak. 2022/2023


imię i nazwisko

pokój
telefon
e-mail

 dyżur

Karolina
Bielenin-Lenczowska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

k.bielenin@uw.edu.pl

pok. 319

 

Środa: 12.00-13.00
[po umówieniu drogą mailową]

 

Piotr Cichocki

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

p.cichocki2@uw.edu.pl

pok. 11

 

poniedziałek: 14:00-15:00

 

 

 

Michał Głuszek

 

 

ADMINISTRACJA IEiAK - Pełnomocnik ds. USOS

pok. 100/106

tel. 22 5531616

m.gluszek@uw.edu.pl
etnologia@uw.edu.pl

 

 

Anna Horolets

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 222

a.horolets@uw.edu.pl

 

 

środa: 12:00-13:00

 

 

 

Renata Hryciuk

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

pok.: 319

r.hryciuk@uw.edu.pl

urlop naukowy

 

 

Agata Hummel

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 222

a.hummel@uw.edu.pl

urlop naukowy

 

Justyna Jasionowska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - kierownik administracyjny IEiAK

pok. 106

tel. 22 5531617

j.jasionowska@uw.edu.pl

 

 

Iwona Kaliszewska

  • Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

i.kaliszewska@uw.edu.pl

pok. 220 i 221

 

poniedziałek 12.15-13.15
[po umówieniu drogą mailową]

 

 

Iwa Kołodziejska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

 

pok. 221

środa 12:00-13:00 
[po umówieniu drogą mailową]

Agnieszka Kościańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

akoscianska@uw.edu.pl

pok. 320

wtorek: 13:00-14:00
[po umówieniu drogą mailową]

 

Joanna Koźmińska

 

BIBLIOTEKA IEiAK 
Kierownik Biblioteki

pok. 103

tel. 22 5531615

etnolibr.wh@uw.edu.pl

informacje na stronie biblioteki

Amanda Krzyworzeka

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

a.krzyworzeka@uw.edu.pl

pok. 221

czwartek: 13:10-14:00
[po umówieniu drogą mailową]

Mateusz Laszczkowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

m.laszczkowsk5@uw.edu.pl

pok. 220

 

 

 

 

Wojciech Lipiński

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

w.lipinski@uw.edu.pl

pok. 322

 

piątek 11:15-12:15

 

Magdalena Lubańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

magdalena.lubanska@uw.edu.pl

pok. 320

 

 

piątek: 11.30-12.30
[po umówieniu drogą mailową]

 

Ewa Maciejewska-Mroczek

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

emaciejewska@uw.edu.pl

pok. 321

 

Anna Malewska-Szałygin

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ - kierownik zakładu

pok. 221

a.malewska-szalygin@uw.edu.pl

wtorek 13.15 -14.15 [po wcześniejszym umówieniu drogą mailową]

 

 

 

 

Maria Małanicz-Przybylska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

maria.malanicz-przybylska@uw.edu.pl

pok. 221

 

wtorek: 11:00-12:00
 

Patzer Helena

  • Zastępca Dyrektora ds. Studenckich

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

h.patzer@uw.edu.pl

pok. 322

środa: 14:45-15:45

 

Magdalena Radkowska-Walkowicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI - kierownik zakładu

pok. 321

m.radkowska-walkowicz@uw.edu.pl

czwartek: 11:15-12:15

 

Tomasz Rakowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

t.rakowski@uw.edu.pl

pok. 220 i 221

wtorek: 13:00-14:00 [po umówieniu drogą mailową]

 

Sławomir Sikora

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

slawomir.sikora@uw.edu.pl

pok. 11

czwartek: 13:00-14:00 [po umówieniu drogą mailową]

 

Rafał Śmiałecki

BIBLIOTEKA IEiAK
 

pok. 103

tel. 22 5531614

rafal.marcin.smialecki@gmail.com

informacje na stronie biblioteki

Jerzy Wasilewski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

pok. 322

jswasilewski@uw.edu.pl

wtorek 12:00-13:00

 

Katarzyna Waszczyńska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

k.waszczynska@uw.edu.pl

pok. 320

czwartek: 14:00-15:00, 18:30-19:00;

[po umówieniu drogą mailową]

 

Anna Wieczorkiewicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

anna.wieczorkiewicz@uw.edu.pl

pok. 221

 

 

Hubert Wierciński

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

hubertwier@gmail.com

pok. 321

 

poniedziałek: 13:00-14:00 [po umówieniu drogą mailową]

 

 

Maciej Ząbek

  • Dyrektor IEiAK UW

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH - kierownik zakładu

m.zabek@uw.edu.pl

pok. 101

środa: 14.00-15.00

 

Magdalena Zowczak

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH - kierownik zakładu

h.m.zowczak@uw.edu.pl

pok.: 320


czwartek 16:30-17:30

 
Dziekanat Studiów Stacjonarnych

dziekanatstudenckiwnks@uw.edu.pl

+48 22 55 20 777

Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa

Budynek administracyjno-dydaktyczny (tzw. szklany, na tyłach Budynku Pomuzealnego), parter, sala 108

informacje na stronie dziekanatu
 
Samorząd Studentów IEiAK UW

pok. 107

ieiak.samorzad@gmail.com

informacje na stronie samorządu
Komisja Stypendialna IEiAK UW

pok. 107

ksieiak@gmail.com

informacje na stronie komisji