Dyżury pracowników IEiAK UW

semestr letni w roku ak. 2020/21

 

 

 

Uwaga w związku z Zarządzenie Rektora UW nr 206 z dnia 7 września 2020 r. w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021, dyżury pracowników dydaktycznych odbywają się zdalnie.

 

Ze wszystkimi pracownikami IEiAK prosimy kontaktować się e-mailowo.

 

imię i nazwisko

pokój
telefon
e-mail

 dyżury tylko po umówieniu się drogą mailową

Karolina
Bielenin-Lenczowska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

k.bielenin@uw.edu.pl

 

urlop

Piotr Cichocki

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

piotrcichocki81@gmail.com

 

wtorek
11:30- 13:00

Link zostanie wysłany po zgłoszeniu mailowym.

 

Michał Głuszek

 

  • Zastępca Dyrektora ds. Studenckich
  • Koordynator programu MOST

ADMINISTRACJA IEiAK - administrator USOS

pok. 106

tel. 22 5531616

m.gluszek@uw.edu.pl

etnologia@uw.edu.pl

 

 

Agata Hummel

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

a.hummel@uw.edu.pl

czwartek
13:00-14:00

 

Link zostanie wysłany po zgłoszeniu mailowym.

Anna Horolets

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

a.horolets@uw.edu.pl

Termin do uzgodnienia po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową

 

Renata Hryciuk

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

r.hryciuk@uw.edu.pl

Justyna Jasionowska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - kierownik administracyjny IEiAK

pok. 106

tel. 22 5531617

j.jasionowska@uw.edu.pl

 

 

Iwona Kaliszewska

  • Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

i.kaliszewska@uw.edu.pl

czwartek
15:00-16:00

Link zostanie wysłany po zgłoszeniu mailowym.

Agnieszka Kościańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

akoscianska@uw.edu.pl

Od 01.01.2021 urlop naukowy

 


Małgorzata Kowalska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - Sekretariat Instytutu

pok. 100
 

tel.: 22 5531611
fax.: 22 5531612

etnologia@uw.edu.pl
m.h.kowalska@uw.edu.pl

 

 

Joanna Koźmińska

 

BIBLIOTEKA IEiAK 
Kierownik Biblioteki

pok. 103

tel. 22 5531615

etnolibr.wh@uw.edu.pl

informacje na stronie biblioteki

Amanda Krzyworzeka

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

a.krzyworzeka@uw.edu.pl

Mateusz Laszczkowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

m.laszczkowsk5@uw.edu.pl

poniedziałek
13:15-14:15

Link zostanie wysłany po zgłoszeniu mailowym.

Wojciech Lipiński

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

w.lipinski@uw.edu.pl

Magdalena Lubańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

magdalena.lubanska@uw.edu.pl

 

wtorek
16.30-17.30

Link zostanie wysłany po zgłoszeniu mailowym.

Ewa Maciejewska-Mroczek

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

emaciejewska@uw.edu.pl

 

Anna Malewska-Szałygin

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ - kierownik zakładu

a.malewska-szalygin@uw.edu.pl

Termin do uzgodnienia po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową

Patzer Helena

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

h.patzer@uw.edu.pl

 

Maria Małanicz-Przybylska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

maria.malanicz-przybylska@uw.edu.pl

poniedziałek
10:00-11:00

Link zostanie wysłany po zgłoszeniu mailowym

Andrzej Perzanowski

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

a.perzanowski@uw.edu.pl

 

urlop

Magdalena Radkowska-Walkowicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI - kierownik zakładu

m.radkowska-walkowicz@uw.edu.pl

 

czwartek
8:45-9:45

Link zostanie wysłany po zgłoszeniu mailowym

Tomasz Rakowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

t.rakowski@uw.edu.pl

Sławomir Sikora

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

slawomir.sikora@uw.edu.pl

 

 

Rafał Śmiałecki

BIBLIOTEKA IEiAK
 

pok. 103

tel. 22 5531614

rafal.marcin.smialecki@gmail.com

informacje na stronie biblioteki

 


Joanna Talewicz-Kwiatkowska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

 j.talewiczkw@uw.edu.pl

wtorek
15:00-16:00

Link zostanie wysłany po zgłoszeniu mailowym

Jerzy Wasilewski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

jswasilewski@uw.edu.pl

poniedziałek 12.00-13.00

Link zostanie wysłany po zgłoszeniu mailowym

Katarzyna Waszczyńska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

k.waszczynska@uw.edu.pl

link do dyżuru:
https://meet.google.com/gfv-qtca-gwy

piątek
11.30-12.30

po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową

Anna Wieczorkiewicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

anna.wieczorkiewicz@uw.edu.pl

 

 

Hubert Wierciński

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

hubertwier@gmail.com

Termin do uzgodnienia po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową

 

 

Anna Witeska-Młynarczyk

 

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI - kierownik zakładu

a.witeska-mlyn@uw.edu.pl

 

Maciej Ząbek

  • Dyrektor IEiAK UW

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH - kierownik zakładu

m.zabek@uw.edu.pl

 

 

Środa 14.00-15.00

po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową

Magdalena Zowczak

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH - kierownik zakładu

h.m.zowczak@poczta.uw.edu


 

 

 
Dziekanat Studiów Stacjonarnych

dziekanatstudenckiwnks@uw.edu.pl

+48 22 55 20 777

Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa

Budynek administracyjno-dydaktyczny (tzw. szklany, na tyłach Budynku Pomuzealnego), parter, sala 108

informacje na stronie dziekanatu
 
Samorząd Studentów IEiAK UW

pok. 107

ieiak.samorzad@gmail.com

informacje na stronie samorządu
Komisja Stypendialna IEiAK UW

pok. 107

ksieiak@gmail.com

informacje na stronie komisji