Dyżury pracowników IEiAK UW

semestr zimowy w roku ak. 2020/21

 

 

 

Uwaga w związku z Zarządzenie Rektora UW nr 206 z dnia 7 września 2020 r. w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021, dyżury pracowników dydaktycznych odbywają się zdalnie.

 

Ze wszystkimi pracownikami IEiAK prosimy kontaktować się e-mailowo.

 

imię i nazwisko

pokój
telefon
e-mail

 dyżury tylko po umówieniu się drogą mailową

Karolina
Bielenin-Lenczowska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

k.bielenin@uw.edu.pl

 

urlop

Piotr Cichocki

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

piotrcichocki81@gmail.com

 

 

Michał Głuszek

 

  • Zastępca Dyrektora ds. Studenckich
  • Koordynator programu MOST

ADMINISTRACJA IEiAK - administrator USOS

pok. 106

tel. 22 5531616

m.gluszek@uw.edu.pl

etnologia@uw.edu.pl

 

 

Agata Hummel

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

a.hummel@uw.edu.pl

Urlop

Anna Horolets

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

a.horolets@uw.edu.pl

Renata Hryciuk

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

r.hryciuk@uw.edu.pl

poniedziałek 13.30-14.30

link zostanie wysłany po wcześniejszym umówieniu się droga mailową

Justyna Jasionowska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - kierownik administracyjny IEiAK

pok. 106

tel. 22 5531617

j.jasionowska@uw.edu.pl

 

 

Iwona Kaliszewska

  • Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

i.kaliszewska@uw.edu.pl

 

Agnieszka Kościańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

akoscianska@uw.edu.pl

poniedziałek 11.15-12.15

na platformie Google Meet. Link zosatnie przesłany mailem (lub: po wcześniejszym umówieniu drogą mailową)

Małgorzata Kowalska

 

ADMINISTRACJA IEiAK - Sekretariat Instytutu

pok. 100
 

tel.: 22 5531611
fax.: 22 5531612

etnologia@uw.edu.pl
m.h.kowalska@uw.edu.pl

 

 

Joanna Koźmińska

 

BIBLIOTEKA IEiAK 
Kierownik Biblioteki

pok. 103

tel. 22 5531615

etnolibr.wh@uw.edu.pl

informacje na stronie biblioteki

Amanda Krzyworzeka

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

a.krzyworzeka@uw.edu.pl

Mateusz Laszczkowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

m.laszczkowsk5@uw.edu.pl

Wojciech Lipiński

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

w.lipinski@uw.edu.pl

Magdalena Lubańska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

magdalena.lubanska@uw.edu.pl

link do dyżuru: 

meet.google.com/rsy-udzz-sdf

piątek  12:00-13.00

po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową

 

Ewa Maciejewska-Mroczek

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

emaciejewska@uw.edu.pl

 

Anna Malewska-Szałygin

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ - kierownik zakładu

a.malewska-szalygin@uw.edu.pl

Patzer Helena

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

h.patzer@uw.edu.pl

 

Maria Małanicz-Przybylska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

maria.malanicz-przybylska@uw.edu.pl

Andrzej Perzanowski

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

a.perzanowski@uw.edu.pl

 

urlop

Magdalena Radkowska-Walkowicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI - kierownik zakładu

m.radkowska-walkowicz@uw.edu.pl

link do dyżuru:
meet.google.com/ugf-pabb-ewq

czwartek  9.00-9.45

po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową

Tomasz Rakowski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

t.rakowski@uw.edu.pl

Sławomir Sikora

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

slawomir.sikora@uw.edu.pl

 

 

Rafał Śmiałecki

BIBLIOTEKA IEiAK
 

pok. 103

tel. 22 5531614

rafal.marcin.smialecki@gmail.com

informacje na stronie biblioteki

 


Joanna Talewicz-Kwiatkowska

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

 j.talewiczkw@uw.edu.pl

 
Jerzy Wasilewski

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH

jswasilewski@uw.edu.pl

Katarzyna Waszczyńska

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH

k.waszczynska@uw.edu.pl

link do dyżuru: meet.google.com/edw-kqej-rka

piątek  13.15-14.15

po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową

Anna Wieczorkiewicz

ZAKŁAD ANTROPOLOGII POLITYCZNEJ I EKONOMICZNEJ

anna.wieczorkiewicz@uw.edu.pl

 

 

Hubert Wierciński

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI

hubertwier@gmail.com

 

 

Anna Witeska-Młynarczyk

 

 

ZAKŁAD ANTROPOLOGII MEDYCYNY I CIELESNOŚCI - kierownik zakładu

a.witeska-mlyn@uw.edu.pl

 

Maciej Ząbek

  • Dyrektor IEiAK UW

ZAKŁAD ANTROPOLOGII ETNICZNOŚCI I STUDIÓW GLOBALNYCH - kierownik zakładu

m.zabek@uw.edu.pl

link do dyżuru:  meet.google.com/kam-dttv-ekz

 

Środa 14.00-15.00

po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową

Magdalena Zowczak

ZAKŁAD TEORII I BADAŃ WSPÓŁCZESNYCH PRAKTYK KULTUROWYCH - kierownik zakładu

h.m.zowczak@poczta.uw.edu

link do dyżuru:  meet.google.com/oib-pfbn-jck

czwartek 14.00-15.00

 

 
Dziekanat Studiów Stacjonarnych

Krakowskie Przedmieście 26/28

Nowy budynek Wydziału Historycznego

pok.111

tel. 22 5520777

dziekanatstudenckiwnks@uw.edu.pl

informacje na stronie dziekanatu
 
Samorząd Studentów IEiAK UW

pok. 107

ieiak.samorzad@gmail.com

informacje na stronie samorządu
Komisja Stypendialna IEiAK UW

pok. 107

ksieiak@gmail.com

informacje na stronie komisji