Program Most

Informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do Program Mobilności Studentów i Doktorantów MOST  na semestr zimowy i cały rok akademicki 2023/2024. Rekrutacja do Programu rozpoczęła się 15 kwietnia 2024 r. i potrwa do 15 maja 2024 r.
Materiały i wskazówki dostępne na stronie Programu MOST i programowym profilu na Facebooku

Program MOST jest adresowany do studentów, którzy pragną realizować swoje zainteresowania naukowe poza macierzystym Uniwersytetem. Pozwala on na odbycie semestralnych lub rocznych studiów, a także zaliczenie co najmniej jednego przedmiotu (wówczas pozostałe przedmioty student zalicza w Uczelni macierzystej) na innym polskim Uniwersytecie biorącym udział w programie. System Mobilności Studentów wzorowany jest na programie Erasmus.

Jak aplikować do Programu?

Wejdź na stronę https://irkmost.amu.edu.pl/pl/home/

Zapoznaj się z ofertą aktualnej rekrutacji i po prostu wybierz interesujący Cię kierunek. Do Programu zaaplikujesz przez Internet, a szczegóły dotyczące dalszych procedur i dokumentu, pod którym należy uzyskać podpis (Pro)Dziekana są oczywiście na naszej stronie internetowej https://most.amu.edu.pl/kto-moze-uczestniczyc/rekrutacja-krok-po-kroku/

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, śmiało pytaj naszych Uczelnianych Koordynatorów – tutaj znajdziesz ich dane kontaktowe: https://most.amu.edu.pl/jak-powstal-most/kim-sa-koordynatorki-i-koordynatorzy/

Zapraszamy na MOST i do śledzenia naszego profilu na FB (https://www.facebook.com/programmost2000) , gdzie na bieżąco publikujmy porady, informacje i odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania.

więcej na stronie most - sprawdź