Dzień Otwarty IEiAK - zapraszamy na nasze zajęcia!

04-05-2015
18-05-2015

Serdecznie zapraszamy na otwarte zajęcia Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej. w poniedziałek 18 maja każdy z kursów przez nas prowadzonych jest otwarty. Zaproszenie szczególnie kierujemy do licealistów i gimnazjalistów, ale nasze drzwi są otwarte dla każdego.

Sprawdź na czym polega nowoczesna antropologia kulturowa i studiowanie w IEiAK!

Wydarzenie na Facebooku

(prosimy przy tym o zachowanie podstawowych zasad, które organizują uniwersytecką pracę - nie spóźnianie się, nie wychodzenie w trakcie, uważne słuchanie i zadawanie pytań w momentach na to przeznaczonych, wyłączenie komórek i nie spożywanie posiłków w trakcie zajęć)

Zobacz jakie zajęcia mieli nasi studenci w roku ak. 2014/15 -  programy studiów, siatki zajęć

Oto pełna lista laboratoriów badawczych dla 1. roku studiów, które ruszą w przyszłym roku akademickim 2015/16:
dr Agnieszka Halemba - Materie świadomości. Antropologia materialności na pograniczu polsko-niemieckim.
dr Renata Hryciuk - Jedzenie w Warszawie. Stołeczne przestrzenie konsumpcji.
dr Amanda Krzyworzeka - Antropologia pracy i konsumpcji na Kaszubach.
prof. Maciej Ząbek - Wizje Europy i Europejczyków wg afrykańskich migrantów.