Konkurs na dofinansowanie mobilności studentek i studentów UW

Zachęcamy do udziału w II konkursie na dofinansowanie mobilności studentek i studentów Uniwersytetu Warszawskiego! Wnioseki można składać do 21 kwietnia 2024.

18-03-2024
Data zakończenia:
21-04-2024

Konkurs organizowany jest w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza w działaniu IV.2.3. Mobilność Studentów i Doktorantów, którego kierownikiem jest dr hab. Jan Rudnicki. Inicjatywa ta ma na celu dofinansowanie projektów, które umożliwią zdobycie przez studentów doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a także podniesienie poziomu prowadzonych przez nich badań poprzez umożliwienie im odbycia wyjazdów naukowych do zagranicznych jednostek naukowych. W konsekwencji projekt może być realizowany w celu:

• zdobycia wiedzy i nowych umiejętności niezbędnych do podniesienia jakości prowadzonych badań i przygotowywanych prac dyplomowych oraz
  • przeprowadzenia badań lub analiz bezpośrednio związanych z tematyką przygotowywanej pracy dyplomowej lub projektu przygotowywanego na potrzeby rekrutacji do szkoły doktorskiej lub konkursu grantowego.

Każdy student może ubiegać się o dofinansowanie swojego wyjazdu naukowego w kwocie nie przekraczającej 50.000,00 złotych.

Wnioski składać można wyłącznie elektronicznie na adres stud.idub@uw.edu.pl z tytułem „Mobilność studentów”.

Szczegółowe informacje, jak również formularz konkursowy dostępne są na stronie