Dni Otwarte w IEiAK - zapraszamy na nasze zajęcia!

01-04-2016
12-04-2016

Serdecznie zapraszamy na otwarte zajęcia Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej UW. Od wtorku do czwartku 12-14 kwietnia 2016 każdy z prowadzonych przez nas kursów jest otwarty. Będzie można różnież porozmawiać z pracownikami i studentami Instytutu. Zaproszenie szczególnie kierujemy do licealistów i gimnazjalistów, ale wszyscy inni goście również będą mile widziani.

Sprawdź, na czym polega nowoczesna antropologia kulturowa i studiowanie w IEiAK!

Wydarzenie na Facebooku

Wtorek, 12.04.2016

W godzinach 16:30-18:00 w sali 108 będzie na Was czekał dr Piotr Cichocki – wicedyrektor do spraw studenckich, który podczas otwartego dyżuru chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące studiowania etnologii oraz rekrutacji na ten kierunek.

Środa, 13.04.2016

W godzinach 10:00-13:15 oraz 15:30-17:00 zaglądajcie śmiało do pokoju studenckiego (nr 107), gdzie będą na Was czekać studenci i studentki etnologii, gotowi do opowiedzenia o swoich doświadczeniach.

Czwartek 14.04.2016

W godzinach 11:30 - 14:45 zaglądajcie śmiało do pokoju studenckiego (nr 107), gdzie będą na Was czekać studenci i studentki etnologii, gotowi do opowiedzenia o swoich doświadczeniach.

W przypadku zajęć odbywających się w godzinach lekcyjnych możemy wystawić zaświadczenie o udziale, jednak do Was należy upewnienie się, czy takie usprawiedliwienie będzie honorowane w Waszej szkole.

Prosimy przy tym o zachowanie podstawowych zasad, które organizują uniwersytecką pracę - niespóźnianie się, niewychodzenie w trakcie, uważne słuchanie i zadawanie pytań w momentach na to przeznaczonych, oraz wyłączenie komórek.

W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu: etnologia@uw.edu.pl