Stypendium na semestr letni r.a. 2019/2020

13-02-2020
Kategorie:
Stypendium

Od 10 lutego 2020 r. w USOSweb można składać wnioski o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni r.a. 2019/2020. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące sposobu składania wniosków (szczególnie w przypadku osób, które wnioskowały o stypendium na semestr zimowy) znajdują się w pliku pdf w infoboksie na stronie Wniosków w USOSweb.

Miejsce składania wniosków w wersji papierowej: dziekanat ds. studenckich WH (budynek dydaktyczno-administracyjny) w godzinach przyjęć interesantów

Adres:
Koordynator ds. stypendium socjalnego
Wydział Historyczny
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa

WAŻNE!  Wniosek oraz oświadczenie o dochodach składane w systemie USOSweb muszą zostać dostarczone do koordynatora w formie papierowej wraz z kompletem wymaganych dokumentów. Zarejestrowanie formularza elektronicznego w USOSweb nie wszczyna postępowania w sprawie przyznania świadczenia, jest czynnością techniczną i nie stanowi złożenia wniosku.

Adres mailowy: komisjastypendialna.wh@uw.edu.pl