Zapraszamy studentów IEiAK do udziału w projekcie związanym z rekrutacją na studia!

28-05-2020

Gorąco Was zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie pogadajmyostudiach.pl. Jest to platforma stworzona przez Stowarzyszenie Studia na Horyzoncie, które ma za zadanie pomagać licealistom w wyborze szkół.

Na platformie licealiści mogą umówić się na krótką rozmowę (10-15 min) przez Zooma ze studentami interesujących ich kierunków i po prostu porozmawiać! Bezpośrednia rozmowa jest wprost nieoceniona, zwłaszcza z tymi, którzy jeszcze niedawno sami stawali przed wyborem profilu studiów!

Na platformie znajdziecie profile studentów i absolwentów z kilku dużych uczelni w Polsce. Wśród nich nie ma jeszcze zbyt wielu studentów z Warszawy ani tych reprezentujących dziedzinę Humanistyki oraz naszą etnologiczną dyscyplinę. Możecie być pionierami! :)

Szczegóły:

www.pogadajmyostudiach.pl

Stowarzyszenie Studia na Horyzoncie: LINK

Grupa na FB: LINK

Profile studentów-prelegentów: LINK

Stowarzyszenie Studia na Horyzoncie:

--szukamy prelegentów do naszego nowego projektu - studentów chętnych porozmawiać o swoich studiach z licealistami!
--chodzi o platformę www.pogadajmyostudiach.pl - licealiści mogą na niej umówić się na rozmowę przez Zooma ze studentami interesujących ich kierunków
--jeśli chcecie pomóc maturzystom wybrać odpowiedni kierunek, po prostu załóżcie konto na naszej platformie:

--wszystko jest totalnie darmowe, a w zamian dostaniecie:
- zaświadczenie o wzięciu udziału w projekcie
- satysfakcję z pomocy młodszym kolegom i koleżankom
- dostęp do kilkudziesięciu webinarów o rynku pracy, specyfice konkretnych branż albo szkoleń prowadzonych przez firmy takie jak: Danone, Accenture, Kaufland czy Elab!