Światowy Zjazd Absolwentów UW

22-03-2016
13-05-2016

Komitet Organizacyjny Obchodów 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego bardzo serdecznie zaprasza wszystkie osoby związane z Uniwersytetem Warszawskim na Światowy Zjazd Absolwentów, który odbędzie się pod hasłem  „Wróćcie na UW!”, w dniach 13–14 maja 2016 r.
Dwustulecie UW to wspólne święto naszej Alma Mater, które stwarza okazję do zobaczenia, co się zmieniło, a co przetrwało ze studenckich czasów, a przede wszystkim do spotkania dawnych znajomych oraz osób obecnie studiujących lub pracujących na UW.

Program Zjazdu Absolwentów obejmuje następujące wydarzenia:

• 13 maja, konferencja „Jestem z UW”

W Auditorium Maximum UW odbędą się spotkania z najbardziej niezwykłymi, wielowymiarowymi postaciami z UW, pracownikami, studentami i absolwentami, którzy często nie są znani szerokiej publiczności. Konferansjerami tej konferencji będą dziennikarze, artyści, pisarze, biznesmeni – absolwenci UW.

• 13 maja, godz. 19, BUWing – spotkanie społeczności UW w ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej

W ogrodach BUW-u przy świetle lampionów i akompaniamencie muzyki, będzie kolejna okazja do odnowienia dawnych i zawarcia nowych znajomości. Organizatorzy zapewniają dobrą muzykę na żywo i poczęstunek zorganizowany przez warszawskich restauratorów, którzy są absolwentami UW.

• 14 maja, przedpołudnie, spotkania na Wydziałach

Sobotnie przedpołudnie to czas, by wrócić do miejsc, w których studiowaliście. Zobaczcie, co się zmieniło, a co przetrwało z Waszych czasów studenckich.

• 14 maja, godz. 17, koncert „Jestem z UW – Absolwenci Absolwentom”

Na scenie wystąpią artyści związani z UW, m.in.: Magda Umer, Elektryczne Gitary, T.Love i Muniek Staszczyk, Zespół Reprezentacyjny, Poparzeni kawą, Halina Kunicka, Alicja Majewska, Kazik Staszewski i Kult, Taco Hemingway oraz big-band Zygmunta Kukli.
Zapraszamy do Amfiteatru w Parku Sowińskiego!

Formularz rejestracyjny i szczegółowy program dostępne są na www.uw200.pl.