REKRUTACJA NA STUDIA I i II STOPNIA

11-06-2015
11-06-2015
Zakończyliśmy rekrutację studentów na studia I stopnia. Gratulujemy wszystkim przyjętym osobom!

Trwa rekrutacja na studia II stopnia na rok 2015/2016. Od 10 czerwca 2015 można rejestrować się w Internetowej Rejestracji Kandydatów.
  • Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszym kierunku, zajrzyj na stronę O etnologii.
  • Szczegółowe informacje o przebiegu rekrutacji znajdziesz na stronie Dla kandydatów.
  • O planie studiów możesz poczytać tutaj: Program studiów.
  • Tutaj znajdziesz spis seminariów magisterskich oraz biogramy naukowców, którzy będą je prowadzić dla pierwszego roku studiów magisterskich  w roku akademickim 2015/1016: Seminaria magisterskie 2015/1016
  • A tutaj zobaczycz listę laboratoriów - czyli tematów zajęć a zarazem grup badawczych, do których będzie można dołączyć na I roku studiów licencjackich: Grupy laboratoryjne 2016 .

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:  etnologia@uw.edu.pl, tel.+48 22 55 316 11.

Jeżeli masz pytania do naszych studentów, pisz do nich na adres: ieiak.samorzad@gmail.com (Samorząd studentów IEiAK).

Możesz także znaleźć nas na Facebooku.

Zapraszamy!